Czas na 3 punkty!

• autor: losiu09, 2015-05-14 11:30

Już w niedzielę 17.05.2015r. Granit Roztoka podejmie na stadionie przy ul. Sportowej 2 drużynę Czarnych Wałbrzych. Nasz niedzielny rywal po ostatniej porażce choć naszym zdaniem niezasłużonej z Gromem Witków będzie chciał na pewno pokazać, że potrafi nie tylko dobrze grać w piłkę, ale także punktować. Czarni w chwili obecnej zajmują miejsce 13 z dorobkiem 24 oczek na co składa się 7 zwycięstw, 3 remisy i 13 porażek. Na wyjeździe ekipa z Wałbrzycha zdobyła 13 punktów wygrywając w Kłaczynie, Mrowinach, Nowicach i Pszennie a remisując w Walimiu. Zdobyli przy tym 16 goli tracąc 32. Nasza drużyna po ostatnich dwóch remisach 2:2 z Venusem i Włókniarzem będzie chciała odnieść zwycięstwo. Walka o najniższe miejsce na podium trwa w najlepsze, a wszyscy w Roztoce mają nadzieję, że to właśnie Granit to miejsce zajmie. Do tego potrzebne są jednak zwycięstwa. Pora poprawić domowe statystyki, bo jesteśmy jedyną drużyną z czołówki która na własnym stadionie ma ujemny bilans bramek 19-23. Przegraliśmy co prawda tylko 2 razy u siebie, ale były to bolesne porażki po 0:6. To już jednak historia, musimy skupić się teraz na Czarnych i zrobić wszystko by 3 punkty zostały w Roztoce. Przypomnijmy, że na jesień Granit wygrał w Wałbrzychu 3:1 a gole strzelali Bartek Ślęczka oraz Wojtkowie - Grzęda i Kozioł. W naszej drużynie nie zagra na pewno Robert Bodio, który nadal leczy kontuzję. Po za tym wszyscy są zdrowi i trener Kamil Orda będzie miał duży wybór odnośnie niedzielnego składu. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz w niedzielę 17 maja o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Sportowej 2 w Roztoce! Do boju Granit!

W rozwinięciu wszystkie mecze 24 kolejki wraz z typami admina!

Nysa Kłaczyna - Biały Orzeł Mieroszów Typ admina: 2 - Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Biały Orzeł pokona Nysę. Drużyna z Mieroszowa walczy o podium i mimo tego, że na wiosnę nie zachwyca powinna sobie bez problemu poradzić z czerwoną latarnią ligi.

MKS Szczawno Zdrój - KS Walim Typ admina: 1 - Faworyt tego spotkania może być tylko jeden. MKS pokazał, że może pokonać każdego wygrywając gładko z Białym Orłem. KS Walim przegrywa mecz za meczem ostatnio ulegając Wiśniowej 1:2. Jak dla mnie pewna "jedynka".

LKS Wiśniowa - Venus Nowice Typ admina: X - LKS pokonał ostatnio KS Walim i było to drugie zwycięstwo na wiosnę nie licząc walkowera z Gwarkiem. Venus zremisował w Roztoce i pokonał u siebie Unię Jaroszów, co na pewno dodało im pewności siebie. Obie drużyny grają ambitnie i remis będzie sprawiedliwym wynikiem.

Unia Jaroszów - Włókniarz Głuszyca  Typ admina: 1 -  Unia po ostatniej wpadce w Nowicach będzie chciała zapewne pokazać, że to tylko wypadek przy pracy. Włókniarz czeka na drugie zwycięstwo na wiosnę, ale nie sądzę by nastąpiło to w tą niedzielę.

Granit Roztoka - Czarni Wałbrzych Typ admina: 1 - Pora na trzecie zwycięstwo Granitu na wiosnę, a pierwsze na własnym stadionie. Po wygranych w Mieroszowie i Walimiu nastąpiły dwa remisy z Venusem i Włókniarzem. Plusem jest, że Granit nie przegrywa, ale to zwycięstwa dają największą radość. Czarni rozegrali dobry mecz z Gromem i jeśli powtórzą to w Roztoce mogą mieć nadzieję na korzystny rezultat. My jednak postaramy się by goście do Wałbrzycha wracali w smutnych nastrojach.

Grom Witków - Cukrownik Pszenno Typ admina: 1 - Grom zagrał dość słabo w Wałbrzychu, a mimo to wygrał. Drużyna z Witkowa ciągle goni Sudety, ale cały czas ich strata wynosi 4 punkty, bo i jedni i drudzy regularnie wygrywają. Cukrownik na wiosnę wygrał 2 razy i raz zremisował, sądzimy jednak, że w niedzielę po raz kolejny będą musieli przełknąć gorycz porażki.

Sudety Dziećmorowice - Zieloni Mrowiny Typ admina: 1 - Sudety są w przysłowiowym "gazie" i Zieloni raczej nie będą w stanie ich zatrzymać mimo, że spisują się ostatnio bardzo dobrze. Spowodowane to może być tym, że Zieloni są już raczej pewni utrzymania a każdy mecz mogą grać na luzie. Sudety jednak to lider rozgrywek i pretendent do awansu i uważamy, że pokaże to w niedzielę w Dziećmorowicach.

Gwarek Wałbrzych 0:3 Joker Jaczków (gospodarze wycofali się z rozgrywek)