|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 222, wczoraj: 370
ogółem: 1 883 366
statystyki szczegółowe
|
|
|||
Granit Roztoka zajął trzecie miejsce w I edycji halowego turnieju piłki nożnej Kuźnia Cup. Zwycięzcami okazała się drużyna Kuźni Jawor I, za nimi uplasował się KS Męcinka a tuż za podium zmagania zakończyła Kuźnia Jawor II. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik naszej drużyny Damian Danaj, a najlepszym zawodnikiem oraz bramkarzem zostali wybrani odpowiednio Marcin Bagiński i Patryk Borek (obaj Kuźnia I Jawor). W rozwinięciu wyniki wszystkich spotkań. Zapraszamy do lektury!
Kuźnia I Jawor - KS Męcinka 1:0
Zjednoczeni Snowidza - Rataj Paszowice 0:1
Bazalt Piotrowice - Park Targoszyn 2:1
Kuźnia II Jawor - Granit Roztoka 0:4
Bramki: Ulanicki, Jędryka 2, Danaj
Kuźnia I Jawor - Bazalt Piotrowice 2:2
Zjednoczeni Snowidza - Kuźnia II Jawor 0:2
KS Męcinka - Park Targoszyn 4:1
Rataj Paszowice - Granit Roztoka 0:3
Bramki: Danaj, Grzęda 2
Kuźnia I Jawor - Park Targoszyn 7:0
Zjednoczeni Snowidza - Granit Roztoka 0:4
Bramki: Danaj 2, Jędryka 2
KS Męcinka - Bazalt Piotrowice 2:1
Rataj Paszowice - Kuźnia II Jawor 2:3
Kuźnia I Jawor - Kuźnia II Jawor 3:1
Granit Roztoka - KS Męcinka 2:3
Bramki: Ulanicki, Danaj - Zapaśnik, Fitrzyk, Wojda
Park Targoszyn - Zjednoczeni Snowidza 1:5
Bazalt Piotrowice - Rataj Paszowice 2:0
Kuźnia II Jawor - Granit Roztoka 3:6
Bramki: Zawierucha 2, Duda - Jędryka 2, Ulanicki, Orda, Danaj 2
Kuźnia I Jawor - KS Męcinka 4:0
Skład Granitu: Rafał Chruszcz, Tomasz Jędryka, Damian Danaj, Kamil Orda, Daniel Ulanicki, Tomasz Diduszko, Wojciech Grzęda.
Granit Roztoka | 5:5 | Iskra Kochlice |
2019-02-09, 14:00:00 w Strzegomiu |
||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Wałbrzych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Rafał Kretkowski - AKS Strzegom
Dawid Radom - wolny zawodnik
Mateusz Pluta - Victoria Świebodzice - powrót z wypożyczenia
Bartosz Ciuba - Bóbr Marciszów
Karol Rogowicz - Darbor Bolesławice
Marcin Bałut - Victoria Świebodzice - wypożyczenie
Kamil Witka - Sokół Kostrza
Rafał Chruszcz - Nysa Kłaczyna
Rafał Majewski - Nysa Kłaczyna
Kacper Kuźmiński - Nysa Kłaczyna
Krzysztof Bielak - koniec wypożyczenia
Adrian Dobrowolski - koniec wypożyczenia
Jakub Ogrodowczyk - koniec wypożyczenia
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.