|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 218, wczoraj: 204
ogółem: 1 882 992
statystyki szczegółowe
|
|
|||
W rozwinięciu przedstawiamy Państwu klasyfikację strzelców po drugiej kolejce.
5 - Damian Danaj (Granit Roztoka)
2 - Łukasz Krzeczowski, Tomasz Rudnicki (obaj Błękitni Słotwina), Arkadiusz Sołtysiak (Zryw Łażany), Bogdan Pyda, Robert Bodio ( obaj Granit Roztoka), Krystian Bieżyński (LKS Wiśniowa), Radosław Piech (Płomień Makowice), Rafał Lech (Czarni Sieniawka), Krzysztof Kwiecień, Piotr Koluśniewski (obaj darbor Bolesławice)
1 - Rafał Majewski, Arkadiusz Szutenbach,(obaj Granit Roztoka), Radosław Leśniak, (Darbor Bolesławice), Maciej Pieniążek (Wenus Nowice), Mariusz Jaroń, Krzysztof Milnerowicz, Robert Gawroński (wszyscy Czarni Sieniawka), Marcin Tutka, Marcin Dobrowolski, Andrzej Struszka (wszyscy Unia Jaroszów), Sławomir Szmigiel, Marcin Kołt, Adam Bagiński, Damian Kaczmarczyk (wszyscy Delta Słupice), Adrian Durma, Damian Kozieł (obaj Zieloni Mrowiny), Dominik Więcław (Herbapol Stanowice), Marcin Policht (Zryw Łażany), Michał Matuszak (LKS Wiśniowa), Michał Morawski, Mateusz Królik (obaj Płomień Makowice)
Bramki samobójcze: Daniel Wojak (Zryw)
Granit Roztoka | 5:5 | Iskra Kochlice |
2019-02-09, 14:00:00 w Strzegomiu |
||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Wałbrzych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Rafał Kretkowski - AKS Strzegom
Dawid Radom - wolny zawodnik
Mateusz Pluta - Victoria Świebodzice - powrót z wypożyczenia
Bartosz Ciuba - Bóbr Marciszów
Karol Rogowicz - Darbor Bolesławice
Marcin Bałut - Victoria Świebodzice - wypożyczenie
Kamil Witka - Sokół Kostrza
Rafał Chruszcz - Nysa Kłaczyna
Rafał Majewski - Nysa Kłaczyna
Kacper Kuźmiński - Nysa Kłaczyna
Krzysztof Bielak - koniec wypożyczenia
Adrian Dobrowolski - koniec wypożyczenia
Jakub Ogrodowczyk - koniec wypożyczenia
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.