|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 186, wczoraj: 410
ogółem: 1 888 109
statystyki szczegółowe
|
|
|||
W rozwinięciu przedstawiamy Państwu klasyfikację strzelców po trzeciej kolejce.
6 - Damian Danaj (Granit Roztoka)
3 - Robert Bodio (Granit Roztoka), Przemysław Osienienko (Cukrownik Pszenno), Piotr Koluśniewski (Darbor Bolesławice), Łukasz Krzeczowski (Błękitni Słotwina)
2 - Tomasz Rudnicki (Błękitni Słotwina), Arkadiusz Sołtysiak (Zryw Łażany), Bogdan Pyda, Rafał Majewski ( obaj Granit Roztoka), Krystian Bieżyński, Patryk Szokało, Michał Matuszak (wszyscy LKS Wiśniowa), Radosław Piech (Płomień Makowice), Rafał Lech, Krzysztof Milnerowicz (obaj Czarni Sieniawka), Krzysztof Kwiecień, (Darbor Bolesławice), Adrian Durma (Zieloni Mrowiny), Adrian Krzykalski (Wenus Nowice)
1 - Paweł Wojdyła, Kamil Orda, Arkadiusz Szutenbach (wszyscy Granit Roztoka), Radosław Leśniak, Bartłomiej Żmijewski (obaj Darbor Bolesławice), Maciej Pieniążek (Wenus Nowice), Mariusz Jaroń, Rafał Majewski, Robert Gawroński (wszyscy Czarni Sieniawka), Marcin Tutka, Marcin Dobrowolski, Andrzej Struszka, Marcin Kołkowski (wszyscy Unia Jaroszów), Sławomir Szmigiel, Marcin Kołt, Adam Bagiński, Damian Kaczmarczyk (wszyscy Delta Słupice), Kamil Zdunik, Damian Kozieł, Jarosław Jagła (wszyscy Zieloni Mrowiny), Dominik Więcław, Jakub Pospiszyl, Jarosław Maziarz (wszyscy Herbapol Stanowice), Marcin Policht (Zryw Łażany), Dawid Kasprzak(LKS Wiśniowa), Michał Morawski, Mateusz Królik, Brajan Jóźwiak (wszyscy Płomień Makowice), Mateusz Piskorski (Cukrownik Pszenno), Michał Kopaczewski (S.T.E.P. Tąpadła)
Bramki samobójcze: Daniel Wojak (Zryw Łażany)
Granit Roztoka | 5:5 | Iskra Kochlice |
2019-02-09, 14:00:00 w Strzegomiu |
||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Wałbrzych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Rafał Kretkowski - AKS Strzegom
Dawid Radom - wolny zawodnik
Mateusz Pluta - Victoria Świebodzice - powrót z wypożyczenia
Bartosz Ciuba - Bóbr Marciszów
Karol Rogowicz - Darbor Bolesławice
Marcin Bałut - Victoria Świebodzice - wypożyczenie
Kamil Witka - Sokół Kostrza
Rafał Chruszcz - Nysa Kłaczyna
Rafał Majewski - Nysa Kłaczyna
Kacper Kuźmiński - Nysa Kłaczyna
Krzysztof Bielak - koniec wypożyczenia
Adrian Dobrowolski - koniec wypożyczenia
Jakub Ogrodowczyk - koniec wypożyczenia
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.