Wygrana z Cukrownikiem!!!

• autor: Kamol_87, 2016-09-25 20:31

W rozegranym wczoraj meczu 7 kolejki wałbrzyskiej A klasy nasza drużyna pokonała Cukrownika Pszenno 4:2 (1:1). Bramki w tym spotkaniu strzelali: Robert Bodio, Kamil Orda, Paweł Wojdyła i Wojciech Kozioł z rzutu karnego. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Od początku meczu zaatakowali goście, którzy po błędzie w ustawieniu Granitu mieli dobrą okazję do zdobycia bramki, ale w porę interweniowali nasi obrońcy. W kolejnych minutach mecz się wyrównał, a szczęścia strzałami  z dystansu próbowali Kozioł i Majewski. W 20 minucie padła pierwsza bramka dla Cukrownika po kontrze piłkę do bramki z najbliższej odległości skierował Gryka. Po bramce drużyna Cukrownika cofnęła się na własną połowę. W 31 minucie po akcji Jędryki i Pluty piłkę na otrzymał Orda i zdecydował się na uderzenie z ok 25 metrów. Reizer odbił ten strzał przed siebie a nadbiegający Bodio skierował piłkę do pustej bramki. Goście od 39 minuty musieli grać w dziesiątkę ponieważ z boiska wyrzucony został Krygier, który uderzył Szutenbacha w twarz bez piłki. W 40 minucie swoją drugą bramkę  mógł strzelić Bodio, ale piłka po jego uderzeniu odbiła się od poprzeczki. Tuż przed przerwą dobrą okazję do zdobycia gola mieli jeszcze goście, ale uderzenie z rzutu wolnego poszybowało wysoko ponad bramką.

Od początku drugiej połowy częściej w posiadaniu piłki byli gospodarze. Kiedy wydawało się że gol dla Granitu to kwestia czasu padła bramka dla Cukrownika. Osienienko uderzył z dystansu, jego strzał odbił Chruszcz, ale wobec dobitki Morąga był bezradny. Dodatkowo po tej sytuacji bramkarz naszej drużyny zgłosił niedyspozycję i między słupkami musiał stanąć Szpilewski. W 64 minucie był już remis. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Pluty na gola zamienił Orda. Następne minuty to bicie głową w mur przez gospodarzy. W 78 minucie Szutenbach podał w tempo do Pluty, który zagrał piłkę wzdłuż bramki, a całą akcję zamknął Wojdyła, który skierował piłkę do siatki. 5 minut później wynik tego spotkania ustalił Kozioł pewnie egzekwując rzut karny. Goście starali się odrobić straty, ale poza rzutami rożnymi nie zagrozili bramce gospodarzy. Z rzutu wolnego strzelał jeszcze Kutela ale trafił w mur.

Wygrywamy szóste spotkanie w tym sezonie i nadal przewodzimy w ligowej tabeli. Kolejny mecz rozegramy w sobotę 1 października o godzinie 15:00 w Bolesławicach z Darborem.

24 września 2016r. godz. 16:00 - Roztoka
Granit Roztoka - Cukrownik Pszenno 4:2 (1:1)
: Bodio 31', Orda 64', Wojdyła 78', Kozioł 83'-k oraz Gryka 20', Morąg 56'

Granit: 1. Rafał Chruszcz (21. Marcin Szpilewski 55'), 25. Artur Sukiennik (4. Karol Józefek 60'), 27. Aleksander Dziopak, 13. Arkadiusz Pyda, 23. Tomasz Jędryka (5. Grzegorz Myślicki 90'), 16. Mateusz Pluta, 29. Robert Bodio, 18. Kamil Orda, 7. Arkadiusz Szutenbach (19. Miłosz Uhornicki 75'), 26. Wojciech Kozioł (17. Łukasz Citków 83'), 6. Rafał Majewski (14. Paweł Wojdyła 56')