Klasyfikacja strzelców po 12. kolejce

• autor: Kamol_87, 2016-10-31 15:13

W minionej kolejce lider klasyfikacji strzelców dołożył jedno trafienie i ma dwie bramki przewagi nad drugim w kolejności Łukaszem Krzeczowskim. Na najniższy stopień podium wskoczył Radosław Piech z Płomienia. Coraz wyżej w klasyfikacji strzelców znajduje się Wojciech Ciuba ze S.T.E.P. - u. W rozwinięciu pełna klasyfikacja strzelców po 12. kolejkach.

14 - Damian Danaj (Granit Roztoka)
12 - Łukasz Krzeczowski (Błękitni Słotwina),
11 - Patryk Szokało (LKS Wiśniowa), Radosław Piech (Płomień Makowice),
7 - Michał Matuszak  (LKS Wiśniowa), Wojciech Ciuba (S.T.E.P. Tąpadła)