Klasyfikacja strzelców po 14. kolejkach

• autor: Kamol_87, 2017-04-03 21:14

Z sześciu czołowych strzelców tylko jeden nie strzelał w ostatniej kolejce. Tym, który nie zdobył bramki jest Wojciech Ciuba, który zimą opuścił drużynę S.T.E.P.- u i zasilił szeregi LKS Bystrzyca Górna. Lider klasyfikacji strzelców Damian Danaj zdobył w miniony weekend dwa gole i utrzymał czterobramkową przewagę nad Radosławem Piechem, który również trafiał dwukrotnie. Na najniższym stopniu podium Łukasz Krzeczowski z Błękitnych Słotwina. W rozwinięciu klasyfikacja strzelców po 14. kolejce.

18 - Damian Danaj (Granit Roztoka)
14 - Radosław Piech (Płomień Makowice)
13 - Łukasz Krzeczowski (Błękitni Słotwina)
12 - Patryk Szokało (LKS Wiśniowa)