|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 196, wczoraj: 204
ogółem: 1 882 970
statystyki szczegółowe
|
|
|||
Z sześciu czołowych strzelców tylko jeden nie strzelał w ostatniej kolejce. Tym, który nie zdobył bramki jest Wojciech Ciuba, który zimą opuścił drużynę S.T.E.P.- u i zasilił szeregi LKS Bystrzyca Górna. Lider klasyfikacji strzelców Damian Danaj zdobył w miniony weekend dwa gole i utrzymał czterobramkową przewagę nad Radosławem Piechem, który również trafiał dwukrotnie. Na najniższym stopniu podium Łukasz Krzeczowski z Błękitnych Słotwina. W rozwinięciu klasyfikacja strzelców po 14. kolejce.
18 - Damian Danaj (Granit Roztoka)
14 - Radosław Piech (Płomień Makowice)
13 - Łukasz Krzeczowski (Błękitni Słotwina)
12 - Patryk Szokało (LKS Wiśniowa)
9 - Wojciech Ciuba (S.T.E.P. Tąpadła),
8 - Piotr Ławniczak (Czarni Sieniawka),
7 - Michał Matuszak (LKS Wiśniowa), Marcin Olejarz (Delta Słupice)
6 - Rafał Majewski, Kamil Orda, Robert Bodio (wszyscy Granit Roztoka), Tomasz Rudnicki (Błękitni Słotwina), Damian Kaczmarczyk (Delta Słupice), Adrian Krzykalski (Wenus Nowice), Arkadiusz Sołtysiak (Zryw Łażany)
5 - Mateusz Pluta, Bogdan Pyda (obaj Granit Roztoka), Michał Pospiszyl (Herbapol Stanowice), Marcin Dobrowolski, Tomasz Warych (obaj Unia Jaroszów), Michał Krzeczowski (Błękitni Słotwina), Michał Morawski (Płomień Makowice), Rafał Lech (Czarni Sieniawka), Mariusz Morąg (Cukrownik Pszenno), Piotr Rachajski (Zryw Łażany), Mateusz Jaśnikowski (Delta Słupice)
4 - Paweł Wojdyła (Granit Roztoka), Marcin Tutka (Unia Jaroszów), Karol Kuriata (Czarni Sieniawka), Adrian Kotus, Wojciech Skowronek (obaj S.T.E.P. Tąpadła), Michał Gryka, Przemysław Osienienko, Adrian Szczepaniuk (wszyscy Cukrownik Pszenno), Brajan Jóźwiak (Płomień Makowice), Daniel Kantyluk, Krzysztof Kwiecień (obaj Darbor Bolesławice), Jarosław Jagła (Zieloni Mrowiny), Krystian Bieżyński, Marcin Zboch (obaj LKS Wiśniowa), Dawid Białecki, Damian Rogaczewski (obaj Herbapol Stanowice), Adam Bagiński (Delta Słupice),
3 - Wojciech Kozioł, Tomasz Kołodyński (obaj Granit Roztoka), Piotr Koluśniewski, Sławomir Okarma, Bartosz Sikora (wszyscy Darbor Bolesławice), Andrzej Struszka (Unia Jaroszów), Dominik Łabuz (Błękitni Słotwina), Mariusz Jaroń (Czarni Sieniawka), Paweł Czykieta (S.T.E.P. Tąpadała), Marcin Policht, Daniel Wojak (obaj Zryw Łażany), Filip Lisowski, Dariusz Włodarczyk (obaj Wenus Nowice), Fabian Jaworski (Herbapol Stanowice)
2 - Arkadiusz Szutenbach, Arkadiusz Pyda, Tomasz Jędryka (wszyscy Granit Roztoka), Norbert Stachyra, Dawid Kasprzak (obaj LKS Wiśniowa), Krzysztof Milnerowicz, Michał Jach, Rafał Majewski, Robert Gawroński (wszyscy Czarni Sieniawka), Adrian Durma, Kamil Zdunik (obaj Zieloni Mrowiny), Marek Chaba, Marcin Kołkowski, Norbert Bohonos (wszyscy Unia Jaroszów), Mateusz Kozłowski, Mariusz Kutela, Mateusz Piskorski (wszyscy Cukrownik Pszenno), Mirosław Marszałek, Patryk Dębiński, Mateusz Kurzeja (wszyscy Płomień Makowice), Marcin Kołt (Delta Słupice), Michał Kopaczewski, Grzegorz Hliwa, Wojciech Cibor (wszyscy S.T.E.P. Tąpadła), Jakub Szczepański, Marcin Zdanowicz, (obaj Wenus Nowice), Kacper Gawlak (Darbor Bolesławice), Michał Pastuch (Błękitni Słotwina)
1 - Tomasz Diduszko, Karol Józefek, Marcin Szpilewski, Wojciech Grzęda (wszyscy Granit Roztoka), Radosław Leśniak, Bartłomiej Żmijewski, Ryszard Dyko, Franciszek Rajter, Dawid Sobel, Krzysztof Kwiatkowski, Mateusz Sobel, Karol Rogowicz (wszyscy Darbor Bolesławice), Maciej Pieniążek, Patryk Krzeczowski, Mateusz Wirchniański (wszyscy Wenus Nowice), Przemysław Kierszko, Marcin Grabowski (obaj Czarni Sieniawka), Kamil Czapla, Szymon Wilczak (wszyscy Unia Jaroszów), Sławomir Szmigiel, Jan Lewandowski, Mariusz Durleta, Mateusz Skałubiński, Bogdan Najman (wszyscy Delta Słupice), Jakub Kaczorowski, Damian Kozieł, Łukasz Pawlicki, Krzysztof Wielg (wszyscy Zieloni Mrowiny), Dominik Więcław, Jakub Pospiszyl, Jarosław Maziarz, Piotr Kruk, Stanisław Pitwor, Jakub Wiśniowski (wszyscy Herbapol Stanowice), Mateusz Królik, Tomasz Dębiński, Bartosz Towarnicki (wszyscy Płomień Makowice), Łukasz Wolański, Damian Kochman, Dariusz Filipczak, Paweł Mazanka (wszyscy Cukrownik Pszenno), Dawid Bednarek (S.T.E.P. Tąpadła), Patryk Kąsik, Mateusz Mleko, Stanisław Kuczyński, Tomasz Kuczyński (obaj Zryw Łażany), Grzegorz Bonciuń (Błękitni Słotwina)
Bramki samobójcze: Daniel Wojak (Zryw Łażany), Krystian Więcław, Krzysztof Żybura (obaj Herbapol Stanowice), Marcin Rogala (Unia Jaroszów), Adam Osiński (Czarni Sieniawka), Mateusz Kozłowski (Cukrownik Pszenno), Marcin Zboch (LKS Wiśniowa), Piotr Piwko (Czarni Sieniawka)
Granit Roztoka | 5:5 | Iskra Kochlice |
2019-02-09, 14:00:00 w Strzegomiu |
||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Wałbrzych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Rafał Kretkowski - AKS Strzegom
Dawid Radom - wolny zawodnik
Mateusz Pluta - Victoria Świebodzice - powrót z wypożyczenia
Bartosz Ciuba - Bóbr Marciszów
Karol Rogowicz - Darbor Bolesławice
Marcin Bałut - Victoria Świebodzice - wypożyczenie
Kamil Witka - Sokół Kostrza
Rafał Chruszcz - Nysa Kłaczyna
Rafał Majewski - Nysa Kłaczyna
Kacper Kuźmiński - Nysa Kłaczyna
Krzysztof Bielak - koniec wypożyczenia
Adrian Dobrowolski - koniec wypożyczenia
Jakub Ogrodowczyk - koniec wypożyczenia
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.