|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 18, wczoraj: 370
ogółem: 1 883 162
statystyki szczegółowe
|
|
|||
W szesnastej kolejce lider klasyfikacji strzelców zdobył dwudziestą bramkę w tym sezonie. Jednak wciąż gonią go Łukasz Krzeczowski i Radosław Piech, którzy w minionej kolejce również trafiali po jednym razie do siatki. W dwóch ostatnich kolejkach bramek nie zdobywał trzeci w klasyfikacji Patryk Szokało z LKS i jego strata do lidera wynosi już 8 bramek. W rozwinięciu klasyfikacja strzelców po 16. kolejkach.
20 - Damian Danaj (Granit Roztoka)
15 - Radosław Piech (Płomień Makowice), Łukasz Krzeczowski (Błękitni Słotwina)
12 - Patryk Szokało (LKS Wiśniowa)
9 - Wojciech Ciuba (S.T.E.P. Tąpadła), Michał Matuszak (LKS Wiśniowa)
8 - Piotr Ławniczak (Czarni Sieniawka), Damian Kaczmarczyk (Delta Słupice),
7 - Kamil Orda, Paweł Wojdyła (obaj Granit Roztoka), Marcin Olejarz (Delta Słupice), Adrian Krzykalski (Wenus Nowice), Piotr Rachajski (Zryw Łażany),
6 - Rafał Majewski, Robert Bodio (obaj Granit Roztoka), Tomasz Rudnicki (Błękitni Słotwina), Arkadiusz Sołtysiak (Zryw Łażany), Michał Pospiszyl (Herbapol Stanowice)
5 - Mateusz Pluta, Bogdan Pyda (obaj Granit Roztoka), Marcin Dobrowolski, Tomasz Warych, Marcin Tutka (wszyscy Unia Jaroszów), Michał Krzeczowski (Błękitni Słotwina), Michał Morawski (Płomień Makowice), Rafał Lech, Rafał Majewski (obaj Czarni Sieniawka), Mariusz Morąg, Michał Gryka, Przemysław Osienienko, Adrian Szczepaniuk (wszyscy Cukrownik Pszenno), Mateusz Jaśnikowski (Delta Słupice), Adrian Kotus (S.T.E.P. Tąpadła), Daniel Kantyluk (Darbor Bolesławice), Jarosław Jagła (Zieloni Mrowiny)
4 - Wojciech Kozioł (Granit Roztoka), Karol Kuriata, Michał Jach (obaj Czarni Sieniawka), Wojciech Skowronek, Paweł Czykieta (obaj S.T.E.P. Tąpadła), Brajan Jóźwiak (Płomień Makowice), Krzysztof Kwiecień (obaj Darbor Bolesławice), Krystian Bieżyński, Marcin Zboch (obaj LKS Wiśniowa), Dawid Białecki, Damian Rogaczewski (obaj Herbapol Stanowice), Adam Bagiński, Mariusz Durleta (obaj Delta Słupice), Filip Lisowski (Wenus Nowice), Daniel Wojak (Zryw Łażany)
3 - Tomasz Kołodyński (Granit Roztoka), Piotr Koluśniewski, Sławomir Okarma, Bartosz Sikora, Kacper Gawlak (wszyscy Darbor Bolesławice), Andrzej Struszka, Norbert Bohonos (obaj Unia Jaroszów), Dominik Łabuz (Błękitni Słotwina), Mariusz Jaroń, Robert Gawroński (obaj Czarni Sieniawka), Marcin Policht (Zryw Łażany), Dariusz Włodarczyk (Wenus Nowice), Fabian Jaworski (Herbapol Stanowice), Adrian Durma (Zieloni Mrowiny)
2 - Arkadiusz Szutenbach, Arkadiusz Pyda, Tomasz Jędryka (wszyscy Granit Roztoka), Norbert Stachyra, Dawid Kasprzak (obaj LKS Wiśniowa), Krzysztof Milnerowicz, (Czarni Sieniawka), Kamil Zdunik, Jakub Kaczorowski (obaj Zieloni Mrowiny), Marek Chaba, Marcin Kołkowski, Szymon Wilczak (wszyscy Unia Jaroszów), Mateusz Kozłowski, Mariusz Kutela, Mateusz Piskorski, Paweł Mazanka (wszyscy Cukrownik Pszenno), Mirosław Marszałek, Patryk Dębiński, Mateusz Kurzeja, Mateusz Królik (wszyscy Płomień Makowice), Marcin Kołt (Delta Słupice), Michał Kopaczewski, Grzegorz Hliwa, Wojciech Cibor (wszyscy S.T.E.P. Tąpadła), Jakub Szczepański, Marcin Zdanowicz, (obaj Wenus Nowice), Mateusz Sobel, Bartłomiej Żmijewski (obaj Darbor Bolesławice), Michał Pastuch (Błękitni Słotwina), Jakub Wiśniowski (Herbapol Stanowice)
1 - Tomasz Diduszko, Karol Józefek, Marcin Szpilewski, Wojciech Grzęda (wszyscy Granit Roztoka), Radosław Leśniak, Ryszard Dyko, Franciszek Rajter, Dawid Sobel, Krzysztof Kwiatkowski, Karol Rogowicz (wszyscy Darbor Bolesławice), Maciej Pieniążek, Patryk Krzeczowski, Mateusz Wirchniański, Adrian Wolański, Konrad Wnuk, Mariusz Charytanowicz (wszyscy Wenus Nowice), Przemysław Kierszko, Marcin Grabowski, Krzysztof Kucharski, Piotr Ławniczak (wszyscy Czarni Sieniawka), Kamil Czapla, Mariusz Gniecki, Jarosław Szymczyk (wszyscy Unia Jaroszów), Sławomir Szmigiel, Jan Lewandowski, Mateusz Skałubiński, Bogdan Najman, Krzysztof Kuriata (wszyscy Delta Słupice), Damian Kozieł, Łukasz Pawlicki, Krzysztof Wielg, Krzysztof Rudnik (wszyscy Zieloni Mrowiny), Dominik Więcław, Jakub Pospiszyl, Jarosław Maziarz, Piotr Kruk, Stanisław Pitwor, Łukasz Baka (wszyscy Herbapol Stanowice), Tomasz Dębiński, Bartosz Towarnicki, Michał Korbecki, Michał Fedorowicz (wszyscy Płomień Makowice), Łukasz Wolański, Damian Kochman, Dariusz Filipczak (wszyscy Cukrownik Pszenno), Dawid Bednarek, Bartosz Zacharski (obaj S.T.E.P. Tąpadła), Patryk Kąsik, Mateusz Mleko, Stanisław Kuczyński, Tomasz Kuczyński, Maciej Fijałkowski, Jarosław Kowalczyk (wszyscy Zryw Łażany), Grzegorz Bonciuń (Błękitni Słotwina), Robert Delfer (LKS Wiśniowa)
Bramki samobójcze: Daniel Wojak (Zryw Łażany), Krystian Więcław, Krzysztof Żybura (obaj Herbapol Stanowice), Marcin Rogala (Unia Jaroszów), Adam Osiński (Czarni Sieniawka), Mateusz Kozłowski (Cukrownik Pszenno), Marcin Zboch (LKS Wiśniowa), Piotr Piwko (Czarni Sieniawka), Rafał Dawid (Wenus Nowice)
Granit Roztoka | 5:5 | Iskra Kochlice |
2019-02-09, 14:00:00 w Strzegomiu |
||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Wałbrzych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Rafał Kretkowski - AKS Strzegom
Dawid Radom - wolny zawodnik
Mateusz Pluta - Victoria Świebodzice - powrót z wypożyczenia
Bartosz Ciuba - Bóbr Marciszów
Karol Rogowicz - Darbor Bolesławice
Marcin Bałut - Victoria Świebodzice - wypożyczenie
Kamil Witka - Sokół Kostrza
Rafał Chruszcz - Nysa Kłaczyna
Rafał Majewski - Nysa Kłaczyna
Kacper Kuźmiński - Nysa Kłaczyna
Krzysztof Bielak - koniec wypożyczenia
Adrian Dobrowolski - koniec wypożyczenia
Jakub Ogrodowczyk - koniec wypożyczenia
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.