Klasyfikacja strzelców po 16. kolejkach

• autor: Kamol_87, 2017-04-20 21:48

W szesnastej kolejce lider klasyfikacji strzelców zdobył dwudziestą bramkę w tym sezonie. Jednak wciąż gonią go Łukasz Krzeczowski i Radosław Piech, którzy w minionej kolejce również trafiali po jednym razie do siatki. W dwóch ostatnich kolejkach bramek nie zdobywał trzeci w klasyfikacji Patryk Szokało z LKS i jego strata do lidera wynosi już 8 bramek. W rozwinięciu klasyfikacja strzelców po 16. kolejkach.

20 - Damian Danaj (Granit Roztoka)
15 - Radosław Piech (Płomień Makowice), Łukasz Krzeczowski (Błękitni Słotwina)
12 - Patryk Szokało (LKS Wiśniowa)
9 - Wojciech Ciuba (S.T.E.P. Tąpadła), Michał Matuszak  (LKS Wiśniowa)