Klasyfikacja strzelców po 19. kolejkach

• autor: Kamol_87, 2017-05-11 21:53

W minionej kolejce lider klasyfikacji strzelców powiększył przewagę nad rywalami. Damian Danaj strzelił w 19. kolejce 4 bramki co mu się zdarzyło po raz drugi w tym sezonie i ma już 8 bramek przewagi nad drugim klasyfikacji Radosławem Piechem, który tym razem nie trafiał do siatki. Po raz pierwszy od dłuższego czasu do siatki trafił Patryk Szokało z LKS, ale po piętach depcze mu jego klubowy kolega Michał Matuszak. W rozwinięciu klasyfikacja strzelców po 19. kolejkach.

24 - Damian Danaj (Granit Roztoka)
16 - Radosław Piech (Płomień Makowice)
15 - Łukasz Krzeczowski (Błękitni Słotwina)
13 - Patryk Szokało (LKS Wiśniowa)