|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 164, wczoraj: 370
ogółem: 1 883 308
statystyki szczegółowe
|
|
|||
Za nami ostatnia kolejka A klasy w tym sezonie. Miło nam poinformować, że królem strzelców minionych rozgrywek został Damian Danaj z naszego klubu, który w całym sezonie trafiał do siatki rywali 28 razy. Na drugiej pozycji finiszował Patryk Szokało z LKS, który w ostatnim meczu sezonu ustrzelił hattricka i miał cztery bramki mniej niż zwycięzca klasyfikacji strzelców. Na najniższym stopniu podium Radosław Piech z Płomienia z 22 trafieniami. W rozwinięciu pełna klasyfikacja strzelców w sezonie 2016/2017.
28 - Damian Danaj (Granit Roztoka)
24 - Patryk Szokało (LKS Wiśniowa)
22 - Radosław Piech (Płomień Makowice)
20 - Łukasz Krzeczowski (Błękitni Słotwina)
18 - Adrian Krzykalski (Wenus Nowice)
16 - Paweł Wojdyła (Granit Roztoka), Marcin Olejarz (Delta Słupice)
15 - Damian Kaczmarczyk (Delta Słupice)
14 - Kamil Orda (Granit Roztoka)
13 - Michał Matuszak (LKS Wiśniowa)
12 - Dariusz Włodarczyk (Wenus Nowice)
11 - Przemysław Osienienko (Cukrownik Pszenno), Karol Kuriata, Piotr Ławniczak (obaj Czarni Sieniawka), Paweł Czykieta (S.T.E.P. Tąpadła), Piotr Rachajski (Zryw Łażany)
10 - Wojciech Kozioł (Granit Roztoka), Marcin Dobrowolski (Unia Jaroszów), Michał Morawski (Płomień Makowice), Adrian Kotus (S.T.E.P. Tąpadła)
9 - Robert Bodio (Granit Roztoka), Wojciech Ciuba (S.T.E.P. Tąpadła), Arkadiusz Sołtysiak (Zryw Łażany), Jarosław Jagła (Zieloni Mrowiny), Marcin Tutka (Unia Jaroszów), Filip Lisowski (Wenus Nowice), Krzysztof Kwiatkowski (Darbor Bolesławice)
8 - Mariusz Durleta (Delta Słupice), Wojciech Skowronek (S.T.E.P. Tąpadła), Michał Krzeczowski (Błękitni Słotwina), Karol Rogowicz (Darbor Bolesławice)
7 - Bogdan Pyda (Granit Roztoka), Michał Pospiszyl (Herbapol Stanowice), Mariusz Kutela (Cukrownik Pszenno)
6 - Rafał Majewski, Mateusz Pluta (obaj Granit Roztoka), Tomasz Rudnicki (Błękitni Słotwina), Daniel Kantyluk, Kacper Gawlak (obaj Darbor Bolesławice), Rafał Majewski, Rafał Lech, Michał Jach (wszyscy Czarni Sieniawka), Adrian Szczepaniuk (Cukrownik Pszenno), Mateusz Jaśnikowski, Marcin Kołt (obaj Delta Słupice), Marcin Zboch (LKS Wiśniowa), Wojciech Cibor, Filip Ciuba (obaj S.T.E.P. Tąpadła), Adrian Durma (Zieloni Mrowiny), Jarosław Maziarz (Herbapol Stanowice)
5 - Tomasz Kołodyński (Granit Roztoka), Tomasz Warych (Unia Jaroszów), Mariusz Morąg, Michał Gryka, Paweł Mazanka (wszyscy Cukrownik Pszenno), Grzegorz Bonciuń, Dominik Łabuz (obaj Błękitni Słotwina), Fabian Jaworski, Dawid Białecki (obaj Herbapol Stanowice), Michał Korbecki, Mateusz Królik (obaj Płomień Makowice), Jarosław Kowalczyk (Zryw Łażany)
4 - Krystian Jaszowski, Tomasz Jędryka, Wojciech Grzęda (wszyscy Granit Roztoka), Mariusz Jaroń, Przemysław Kierszko (obaj Czarni Sieniawka), Brajan Jóźwiak (Płomień Makowice), Krzysztof Kwiecień, Sławomir Okarma, Bartłomiej Żmijewski (wszyscy Darbor Bolesławice), Krystian Bieżyński, Norbert Stachyra (obaj LKS Wiśniowa), Damian Rogaczewski, Łukasz Baka (obaj Herbapol Stanowice), Adam Bagiński, Mateusz Skałubiński (obaj Delta Słupice), Daniel Wojak (Zryw Łażany), Michał Pastuch (Błękitni Słotwina), Łukasz Chwastyk (S.T.E.P. Tąpadła), Kamil Zdunik (Zieloni Mrowiny), Łukasz Wolański, Dariusz Filipczak (obaj CukrownikPszenno), Mateusz Wirchniański, Mariusz Charytanowicz (obaj Wenus Nowice), Norbert Bohonos (Unia Jaroszów)
3 - Piotr Koluśniewski, Bartosz Sikora, Mateusz Sobel (wszyscy Darbor Bolesławice), Andrzej Struszka, Szymon Wilczak, Janusz Sypko (wszyscy Unia Jaroszów), Mateusz Kępa (Błękitni Słotwina), Robert Gawroński, Michał Kucharski (obaj Czarni Sieniawka), Marcin Policht (Zryw Łażany), Damian Kochman, Mateusz Kozłowski (obaj Cukrownik Pszenno), Jakub Wiśniowski (Herbapol Stanowice), Grzegorz Hliwa (S.T.E.P. Tąpadła), Krzysztof Rudnik (Zieloni Mrowiny), Dawid Kasprzak (LKS Wiśniowa)
2 - Arkadiusz Szutenbach, Arkadiusz Pyda, (obaj Granit Roztoka), Robert Delfer, Krzysztof Cwenar, Piotr Tracz (wszyscy LKS Wiśniowa), Krzysztof Milnerowicz, (Czarni Sieniawka), Jakub Kaczorowski, Łukasz Pawlicki, Adrian Kopacz (wszyscy Zieloni Mrowiny), Marek Chaba, Marcin Kołkowski, Mariusz Gniecki, Adrian Jaśkiewicz, Jarosław Szymczyk (wszyscy Unia Jaroszów), Mateusz Piskorski, Adam Wierzyk (obaj Cukrownik Pszenno), Mirosław Marszałek, Patryk Dębiński, Mateusz Kurzeja, Paweł Duma, Michał Fedorowicz (wszyscy Płomień Makowice), Michał Kopaczewski, Bartosz Zacharski, Szymon Hałuszko, Rafał Anioł, Konrad Szczepanik (wszyscy S.T.E.P. Tąpadła), Jakub Szczepański, Marcin Zdanowicz (obaj Wenus Nowice), Szymon Bielawski, Dawid Korzeniowski (wszyscy Herbapol Stanowice), Stanisław Kuczyński (Zryw Łażany), Sławomir Szmigiel (Delta Słupice/ Czarni Sieniawka), Bogdan Najman (Delta Słupice)
1 - Tomasz Diduszko, Karol Józefek, Marcin Szpilewski (wszyscy Granit Roztoka), Radosław Leśniak, Ryszard Dyko, Franciszek Rajter, Dawid Sobel, Leszek Kościołek, Dariusz Borodziuk (wszyscy Darbor Bolesławice), Maciej Pieniążek, Patryk Krzeczowski, Adrian Wolański, Konrad Wnuk, Rafał Dawid, Adam Myśliński, Daniel Pieniążek (wszyscy Wenus Nowice), Marcin Grabowski, Krzysztof Kucharski (obaj Czarni Sieniawka), Kamil Czapla, Sebastian Bęś, Dariusz Makówka, Michał Bobowski, Piotr Kozakiewicz (wszyscy Unia Jaroszów), Jan Lewandowski, Krzysztof Kuriata, Rafał Zachilski (wszyscy Delta Słupice), Damian Kozieł, Krzysztof Wielg, Piotr Pilski, Łukasz Kusio, Jarosław Momot (wszyscy Zieloni Mrowiny), Dominik Więcław, Jakub Pospiszyl, Piotr Kruk, Stanisław Pitwor, Mateusz Pospiszyl (wszyscy Herbapol Stanowice), Tomasz Dębiński, Bartosz Towarnicki, Patrick Sadowski (wszyscy Płomień Makowice), Dawid Bednarek, Adrian Pikos, Sławomi Sprawka, (wszyscy S.T.E.P. Tąpadła), Patryk Kąsik, Mateusz Mleko, Tomasz Kuczyński, Maciej Fijałkowski, (wszyscy Zryw Łażany), Krystian Kalinowski, Dawid Spłocharski, Kamil Śliwa (wszyscy LKS Wiśniowa), Robert Krenczyk (Cukrownik Pszenno), Szymon Trzciński, Dariusz Stabrawa, Piotr Kozibroda (wszyscy Błękitni Słotwina)
Bramki samobójcze:
2 - Daniel Wojak (Zryw Łażany),
1 - Krystian Więcław, Krzysztof Żybura, Jakub Wiśniowski (wszyscy Herbapol Stanowice), Marcin Rogala, Sebastian Bęś (obaj Unia Jaroszów), Mateusz Kozłowski (Cukrownik Pszenno), Marcin Zboch (LKS Wiśniowa), Piotr Piwko, Damian Tokarski, Adam Osiński (wszyscy Czarni Sieniawka), Rafał Dawid (Wenus Nowice)
Granit Roztoka | 5:5 | Iskra Kochlice |
2019-02-09, 14:00:00 w Strzegomiu |
||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Wałbrzych | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
Rafał Kretkowski - AKS Strzegom
Dawid Radom - wolny zawodnik
Mateusz Pluta - Victoria Świebodzice - powrót z wypożyczenia
Bartosz Ciuba - Bóbr Marciszów
Karol Rogowicz - Darbor Bolesławice
Marcin Bałut - Victoria Świebodzice - wypożyczenie
Kamil Witka - Sokół Kostrza
Rafał Chruszcz - Nysa Kłaczyna
Rafał Majewski - Nysa Kłaczyna
Kacper Kuźmiński - Nysa Kłaczyna
Krzysztof Bielak - koniec wypożyczenia
Adrian Dobrowolski - koniec wypożyczenia
Jakub Ogrodowczyk - koniec wypożyczenia
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.