Damian Danaj królem strzelców!!!

• autor: Kamol_87, 2017-06-20 21:22

Za nami ostatnia kolejka A klasy w tym sezonie. Miło nam poinformować, że królem strzelców minionych rozgrywek został Damian Danaj z naszego klubu, który w całym sezonie trafiał do siatki rywali 28 razy. Na drugiej pozycji finiszował Patryk Szokało z LKS, który w ostatnim meczu sezonu ustrzelił hattricka i miał cztery bramki mniej niż zwycięzca klasyfikacji strzelców. Na najniższym stopniu podium Radosław Piech z Płomienia z 22 trafieniami. W rozwinięciu pełna klasyfikacja strzelców w sezonie 2016/2017.

28 - Damian Danaj (Granit Roztoka)
24 - Patryk Szokało (LKS Wiśniowa)
22 - Radosław Piech (Płomień Makowice)
20 - Łukasz Krzeczowski (Błękitni Słotwina)