Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Gramy dalej w Pucharze Polski

• autor: Kamol_87, 2018-09-19 07:45

W dobrym stylu we wczorajszym meczu nasz zespół zapewnił sobie awans do 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych. Granit pokonał Grom Witków 4:2 (2:1). Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Damian Danaj 2, Marcin Bałut i Kamil Orda. Więcej w rozwinięciu.

Od początku meczu podobnie jak w meczu ligowym przeważał Granit, lecz to gospodarze mieli dobrą okazję żeby zdobyć bramkę, ale dobrze spisał się Kretkowski. W 7 minucie Orda wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Kulasy i zdobył bramkę. Kolejne minuty to festiwal zmarnowanych okazji przez Granit. W 28 minucie na 2:0 podwyższył Danaj, który wykorzystał podanie Bałuta. W końcówce pierwszej połowy kontakt złapali gospodarze kiedy to fatalny błąd popełnił Orda i Łukasz Cegielski nie dał szans Kretkowskiemu.

W drugiej połowie więcej działo się w środku pola, ale to przyjezdni dłużej utrzymywali się przy piłce i w 52 minucie przewagę udokumentowali bramką Bałuta. W kolejnych minutach świetne okazje zmarnowali Wojdyła, Reczyński i Bałut. W 75 minucie swojego drugiego gola w tym meczu w sytuacji sam na sam zdobył Danaj. Po dwóch minutach gospodarze zmniejszyli rozmiary porażki kiedy to bramkę zdobył ponownie Cegielski.

W kolejnej rundzie nasz zespół zmierzy się już na boisku przy ulicy Sportowej 2 w Roztoce z AKS Strzegom. Mecz ten odbędzie się 26 września o godzinie 17:00.

18 września 2018r. godz. 17:00 - Witków
Grom Witków - Granit Roztoka 2:4 (1:2)
Bramki
: Łukasz Cegielski 44',77' oraz Orda 7', Danaj 28',75', Bałut 52'

Grom: 1. Bartłomiej Ludwig, 4. Jarosław Solarz, 6. Marcin Cegielski, 7. Łukasz Cegielski, 8. Maciej Madziała, 9. Jakub Smutek (14. Jakub Krzysztań 50'), 15. Szymon Kloc, 20. Maciej Turzański, 5. Dawid Kusio (10. Tomasz Żołnierek 46'), 18. Bartłomiej Chodurek, 19. Mikołaj Prorok (16. Paweł Zyl 46')

Granit: 1. Rafał Kretkowski, 8. Miłosz Uhornicki, 18. Kamil Orda, 23. Tomasz Jędryka, 20. Maricn Litus, 13. Kamil Witka (17. Łukasz Reczyński 53'), 27. Wojciech Kulasa (2. Dawid Radom 59'), 11. Tomasz Diduszko (16. Jeremiasz Zawadzki 77'), 10. Damian Danaj, 24. Marcin Bałut (7. Patryk Majewski 67'), 14. Paweł Wojdyła (28. Tomasz Kołodyński 70')

Żółte kartki: Majewski, Kołodyński

Sędziował: Tomasz Zieliński oraz Maciej Kołodka, Sebastian Szukalski (KS Świdnica)