herb Skalnik Czarny Bór
Granit Roztoka   Skalnik Czarny Bór

2012-06-03, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Pierwsze minuty meczu były bardzo zacięte, walka przede wszystkim toczyła się w środku pola, jednak Granit z minuty na minutę się rozkręcał. W 24 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zagotowało się pod bramką gości! Obrona Skalnika dwa razy musiała wybijać piłkę lecącą do siatki. Chwilę później Bartek Ślęczka prawie zaskoczył bramkarza gości i z rzutu wolnego piłka wpadła by mu za kołnierz, jednak czubkami palców bramkarz Skalnika sparował piłkę nad poprzeczkę. Bartek z jednego stałego fragmentu gry poszedł wykonać drugi i posłał piłkę na 5 metr z rzutu rożnego i znowu było gorąco pod bramką gości, niestety nasz kapitan Bogdan Pyda przestrzelił z 3 metrów i ciągle był bezbramkowy remis. W 32 minucie Łukasz Patycki szybko wznowił grę po faulu i podał do pędzącego na bramkę Bartka Ślęczki, a ten płaskim technicznym strzałem pokonał bramkarz gości i Granit objął prowadzenie! Zaledwie kilka minut później sędzia odgwizdał faul w polu karnym na Norbercie Bohonos, jednak do 11 podszedł Bartek Ślęczka i ponownie technicznym strzałem pewnie umieścił piłkę w siatce! Przed przerwą podwyższyć mogł jeszcze Andrzej Krzemień, jednak po jego strzale z woleja bramkarz sparował piłkę za linię boczną. Do przerwy Granit prowadził ze Skalnikiem 2-0! Po przerwie Granit dalej dyktował tempo gry. W 54 minucie trzecią bramkę zdobył Bartek Ślęczka, który wykorzystał prostopadłe podanie w pole karne od Andrzeja Krzemienia. W 60 minucie instynktowanie obronił strzał z głowy Mariusz Dzierżak, kilka minut później fantastycznie obronił strzał z dystansu wybijając piłkę na rzut rożny. W 64 minucie Granit strzelił 4 bramkę! Andrzej Krzemień podał piłkę do Norberta Bohonosa, który stał na połowie boiska, a ten z pierwszej piłki odegrał mu piętą i Andrzej Krzemień wyszedł sam na sam i strzałem w krótki róg pokonał bramkarza! Kilka minut później bramkę zdołał strzelić Skalnik, jednak to było wszystko na co było stać gości w tym meczu. W 75 minucie Granit dobił rywala strzelając kolejnego gola. Długie podanie Arka Pydy wykorzystał ponownie Bartek Ślęczka, który zdobył swoją 4 bramkę! Goście kończyli mecz w 10, za kłótnie z sędzia wyleciał kapitan Skalnika. Pod koniec meczy Bartek Ślęczka mogł zdobyć swoją 5 bramkę, jednak nie wykorzystał podania Arka Zawadzkiego. Ostatni mecz w tym sezonie Granit rozegra z Gwarkiem Wałbrzych o godzinie 15 w Boże Ciało 7 czerwca.