Granit Roztoka - strona oficjalna

• Aktualności:
  • 2015-05-24 Wyrwany punkt
  • 2015-05-17 Porażka z Czarnymi
  • 2015-05-14 Czas na 3 punkty!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sudety Dziećmorowice - Nysa Kłaczyna 6:0
  • Zieloni Mrowiny - Grom Witków 0:0
  • CukrownikPolonia Pszenno - Granit Roztoka 2:2
  • Czarni Wałbrzych - Unia Jaroszów 3:1
  • Włókniarz Głuszyca - PUO Wiśniowa 4:0
  • Venus Nowice - MKS Szczawno Zdrój 0:6
  • KS Walim - Joker Jaczków 2:2
  • Gwarek Wałbrzych - Biały Orzeł Mieroszów 0:3

hasło:

Kipsta F700

Granit Roztoka - KS Walim 18.11.2013
Ładowanie...

Czy Granit zakończy sezon na podium?

pon.

05-2015

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Relacja spotkania

herb Granit Roztoka
(3:0)
Granit Roztoka

2012-09-09, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Dzisiejsze popołudnie było bardzo udane dla piłkarzy i kibiców Granitu, mecz był niezwykle otwarty na ofensywne akcje. W pierwszych minutach spotkania niespodziewanie inicjatywę objęli piłkarze Rawy. Już w 3 minucie goście byli bliscy zdobycia bramki na szczęście czujny od pierwszego gwizdka na linii był Mariusz Dzierżak. Zaledwie kilka minut później ponownie bohaterem akcji był nasz bramkarz, ponieważ obronił mocny strzał z okolic 16 metra i sparował piłkę na rzut rożny. W kolejnych minutach Granit się otrząsnął i zaczął przejmować inicjatywę na murawie. Pierwsze ostrzeżenie dla gości wysłał Andrzej Krzemień. Po wrzutce z prawej flanki nasz zawodnik głową, lecz w tej sytuacji dobrze interweniował bramkarz Rawy. W 17 minucie po zamieszaniu w polu karnym obrońca Rawy wybił piłkę z pola karnego, na nasze szczęście piłka wpadła wprost pod nogi Bartka Ślęczki, a ten tylko poprawił sobie piłkę i oddał precyzyjny strzał tuż przy prawym słupku otwierając wynik dzisiejszego spotkania. Zawodnicy po strzelonej bramce podbiegli do naszego bramkarza by uczcić z nim narodziny dziecka i wykonali tak zwaną kołyskę. Chwilę później znakomitą sytuację do podwyższenia wyniku miał Sławek Józefek, który przestrzelił w sytuacji sam na sam. Ta okazja mogła się szybko zemścić, gdyż zawodnik oddał bardzo kąśliwy strzał, po którym piłka uderzyła w słupek. W 35 minucie byliśmy świadkami kapitalnej akcji Arka "Szutiego" Szutenbacha, który na lewej flance minął dwóch rywali, a następnie strzałem z ostrego kąta nie dał szans bramkarzowi gości. Kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy Granit zdobył kolejna bramkę. Przed 16 metrem o piłkę powalczył Bogdan Pyda, któremu udało się ja wyłuskać i wedrzeć w pole karne, a następnie na spokoju podał piłkę do Norberta Bohonos, który bez problemu umieścił piłkę w siatce. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Granit był bliski zdobycia czwartej bramki. Znakomitym podaniem Arka Zawadzkiego obsłużył Bartek Ślęczka, ale nasz młody zawodnik zamiast pokusić się o strzał próbował wykładać do pustej bramki Andrzejowi Krzemieniowi i z tej akcji nic nie wyszło. Do przerwy Granit prowadził pewnie 3-0. Druga połowa zaczęła się spokojnie. Niestety przez głupi błąd w 56 minucie Granit stracił bramkę.Po dośrodkowaniu z prawej strony zawodnik Rawy uderzył piłkę z główki prosto w słupek, a żaden z naszych obrońców jej nie wybił i inny zawodnik Rawy dobił piłkę z 11 metra. Granit jednak długo nie czekał z odpowiedzią, minutę później bramkę zdobył Irek Szot, który wykorzystał dobre podanie ze środka pola i uderzył piłkę w dolny lewy słupek i Granit prowadził ponownie trzema bramkami. W kolejnych minutach goście poderwali się do ataku, ale brakowało im ostatniego podania, bądź na bramce czujny był Mariusz Dzierżak. W 72 minucie Arek Pyda w polu karnym za wysoko podniósł nogę i sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni. Po uderzeniu na bramkę Mariusz Dzierżak sparował piłkę, niestety nasi obrońcy kilkakrotnie nie potrafili wybić futbolówki i goście dobili piłkę i zdobyli bramkę na 4-2. Kilka minut później podrażniony Granit zdobył bramkę na 5-2 po szarży prawą stroną Arka "Szutiego" Szutenbacha, który dośrodkował do Irka Szota,a ten bez problemu zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. W 85 minucie znakomitej sytuacji nie wykorzystał Arek "Szuti" Szutenbach, który nie pokonał bramkarza w akcji sam na sam. Granit po końcowym gwizdku mógł cieszyć się ze zdobytych 3 punktów na swoim terenie. Kolejny mecz Granit zagra na wyjeździe, gdzie w Wałbrzychu o  16 podejmie miejscowe Zagłębie.

herb Granit Roztoka Informacje o kadrze Granit Roztoka

1. Mariusz Dzierżak
2. Arkadiusz Pyda
3. Hubert Kołosowski
4. Bogdan Pyda kapitan  (2 asysty)
5. Gracjan Laskowski ??ta kartka
6. Arkadiusz Zawadzki
7. Andrzej Krzemień
8. Bartosz Ślęczka bramka  (1 asysta)
9. Arkadiusz Szutenbach bramka  (1 asysta)
10. Sławomir Józefek  zmiana 52" Ireneusz Szot bramka bramka

Gwarek Wałbrzych 0:3 Biały Orzeł Mieroszów

Transfery IN

Dawid Radom
( P - Bez klubu, wcześniej AKS Strzegom)

Robert Bodio
(P - Victoria Świebodzice)

Daniel Weber
(O - Victoria Świebodzice)

kolorem zielonym transfery pewne

Transfery OUT

Marcin Litus
(O/P - Sokół Kostrza)

Piotr Winiarski
(P - Victoria Świebodzice)

kolorem czerwonym transfery pewne

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.