Granit Roztoka - strona oficjalna

Granit Roztoka

2012-09-09, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Dzisiejsze popoudnie byo bardzo udane dla pikarzy i kibiców Granitu, mecz by niezwykle otwarty na ofensywne akcje. W pierwszych minutach spotkania niespodziewanie inicjatyw objli pikarze Rawy. Ju w 3 minucie gocie byli bliscy zdobycia bramki na szczcie czujny od pierwszego gwizdka na linii by Mariusz Dzierak. Zaledwie kilka minut póniej ponownie bohaterem akcji by nasz bramkarz, poniewa obroni mocny strza z okolic 16 metra i sparowa pik na rzut rony. W kolejnych minutach Granit si otrzsn i zacz przejmowa inicjatyw na murawie. Pierwsze ostrzeenie dla goci wysa Andrzej Krzemie. Po wrzutce z prawej flanki nasz zawodnik gow, lecz w tej sytuacji dobrze interweniowa bramkarz Rawy. W 17 minucie po zamieszaniu w polu karnym obroca Rawy wybi pik z pola karnego, na nasze szczcie pika wpada wprost pod nogi Bartka lczki, a ten tylko poprawi sobie pik i odda precyzyjny strza tu przy prawym supku otwierajc wynik dzisiejszego spotkania. Zawodnicy po strzelonej bramce podbiegli do naszego bramkarza by uczci z nim narodziny dziecka i wykonali tak zwan koysk. Chwil póniej znakomit sytuacj do podwyszenia wyniku mia Sawek Józefek, który przestrzeli w sytuacji sam na sam. Ta okazja moga si szybko zemci, gdy zawodnik odda bardzo kliwy strza, po którym pika uderzya w supek. W 35 minucie bylimy wiadkami kapitalnej akcji Arka "Szutiego" Szutenbacha, który na lewej flance min dwóch rywali, a nastpnie strzaem z ostrego kta nie da szans bramkarzowi goci. Kilka minut przed zakoczeniem pierwszej poowy Granit zdoby kolejna bramk. Przed 16 metrem o pik powalczy Bogdan Pyda, któremu udao si ja wyuska i wedrze w pole karne, a nastpnie na spokoju poda pik do Norberta Bohonos, który bez problemu umieci pik w siatce. Tu przed gwizdkiem koczcym pierwsz poow Granit by bliski zdobycia czwartej bramki. Znakomitym podaniem Arka Zawadzkiego obsuy Bartek lczka, ale nasz mody zawodnik zamiast pokusi si o strza próbowa wykada do pustej bramki Andrzejowi Krzemieniowi i z tej akcji nic nie wyszo. Do przerwy Granit prowadzi pewnie 3-0. Druga poowa zacza si spokojnie. Niestety przez gupi bd w 56 minucie Granit straci bramk.Po dorodkowaniu z prawej strony zawodnik Rawy uderzy pik z gówki prosto w supek, a aden z naszych obroców jej nie wybi i inny zawodnik Rawy dobi pik z 11 metra. Granit jednak dugo nie czeka z odpowiedzi, minut póniej bramk zdoby Irek Szot, który wykorzysta dobre podanie ze rodka pola i uderzy pik w dolny lewy supek i Granit prowadzi ponownie trzema bramkami. W kolejnych minutach gocie poderwali si do ataku, ale brakowao im ostatniego podania, bd na bramce czujny by Mariusz Dzierak. W 72 minucie Arek Pyda w polu karnym za wysoko podniós nog i sdzia odgwizda rzut wolny poredni. Po uderzeniu na bramk Mariusz Dzierak sparowa pik, niestety nasi obrocy kilkakrotnie nie potrafili wybi futbolówki i gocie dobili pik i zdobyli bramk na 4-2. Kilka minut póniej podraniony Granit zdoby bramk na 5-2 po szary praw stron Arka "Szutiego" Szutenbacha, który dorodkowa do Irka Szota,a ten bez problemu zdoby swoj drug bramk w tym spotkaniu. W 85 minucie znakomitej sytuacji nie wykorzysta Arek "Szuti" Szutenbach, który nie pokona bramkarza w akcji sam na sam. Granit po kocowym gwizdku móg cieszy si ze zdobytych 3 punktów na swoim terenie. Kolejny mecz Granit zagra na wyjedzie, gdzie w Wabrzychu o  16 podejmie miejscowe Zagbie.

herb Granit Roztoka Informacje o kadrze Granit Roztoka

1. Mariusz Dzierak
2. Arkadiusz Pyda
3. Hubert Koosowski
4. Bogdan Pyda kapitan  (2 asysty)
5. Gracjan Laskowski ��ta kartka
6. Arkadiusz Zawadzki
7. Andrzej Krzemie
8. Bartosz lczka bramka  (1 asysta)
9. Arkadiusz Szutenbach bramka  (1 asysta)
10. Sawomir Jzefek  zmiana 52" Ireneusz Szot bramka bramka

Wkniarz Guszyca 1:0 Venus Nowice

Transfery IN

Patryk Krzywania
(O - Victoria wiebodzice - powrót z wypoyczenia)

Kamil Orda
(O/P - Kunia Jawor)

Karol Lenio
(O/P - AKS Strzegom)

Adrian ukomski
(O - Victoria wiebodzice - powrót z wypoyczenia)

Tomasz Jdryka
(P - bez klubu)

Ireneusz Szot
(N - wznowi treningi)

kolorem zielonym transfery pewne

Transfery OUT

Norbert Bohonos
(N - Zieloni Mrowiny)

Daniel Weber
(O - Victoria wiebodzice - koniec wypoyczenia)

Bogdan Kubusiak
(O - Sokó Kostrza - wypoyczenie)

kolorem czerwonym transfery pewne

Musisz si zalogowa, aby korzysta z mini-chatu.